Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Episteme, w ciągu wieloletniej już działalności, zorganizowało studia w Wielkiej Brytanii dla znacznej ilości kandydatów z Polski. Rozpoczęli oni studia na różnych uniwersytetach i kierunkach, na studiach przedlicencjackich, magisterskich jak i licencjackich – od pierwszego roku lub kontynuując studia rozpoczęte w Polsce, od drugiego czy trzeciego roku.

Przedstawiamy wypowiedzi dwudziestu z nich. Można się z nich wiele dowiedzieć o stylu nauczania na uniwersytetach reprezentowanych przez Episteme, wykładowcach, przyjaznej atmosferze na studiach, świetnym wyposażeniu uczelni, życiu studenckim, stosunkowo małej ilości zajęć na studiach, łatwości połączenia studiów z pracą zarobkową, możliwości utrzymania się z własnej pracy w czasie studiów etc.

Studenci, którzy napisali wypowiedzi studiują, lub ukończyli już studia, na różnorodnych kierunkach takich jak: Accounting and Finance, American Studies, Health Psychology, Applied Psychology and Criminology, Biology (Biotechnology), Business Information Systems Criminology(Policing), Computer Science, Design Engineering, Early Childhood Studies, Interior Design, Internet Application Development, Mechanical Engineering, Psychology, Psychology with Criminology, Sport and Exercise Science, Tourism Management, Travel and Tourism Management.

Nie znaczy to jednak, że Episteme organizuje studia tylko na tych kierunkach. Na uniwersytetach brytyjskich studiuje się wszystkie możliwe kierunki – i te wymienione powyżej i inne, także architekturę, wszelkie kierunki inżynierskie, artystyczne i muzyczne, pedagogikę, filologię angielską, języki obce i inne przedmioty humanistyczne, turystykę, media, prawo, PR, nauki polityczne i biologiczne, matematykę i inne nauki ścisłe etc. Być może z małymi wyjątkami,  Episteme  organizuje więc studia na wszystkich możliwych kierunkach.

Episteme i Dr Marta Anna Włodarczyk dziękują wszystkim studentom, którzy poświęcili czas, aby podzielić się swoimi wrażeniami. Episteme życzy wszystkim absolwentom oraz obecnym i przyszłym studentom, aby edukacja w Wielkiej Brytanii pomogła im w realizacji życiowych zamierzeń i spełnieniu marzeń.

Mamy nadzieję, że opinie studentów przełamią wiele obaw oraz zachęcą do studiowania w Anglii lub Londynie, a także do kontaktowania się z nami.

Wojciech z Trzebnicy (woj. dolnośląskie), przyjęty na 1 rok studiów BSc Computer Science.

„Wszystko się układa nawet lepiej niż sobie to mogłem wyobrazić. Studia są super, a ja jestem jednym z najlepszych na roku. (…) Polecam Episteme i jestem tego gwarantem. Powodzenia!”

Klaudyna z Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie), przyjęta na studia magisterskie MSc Health Psychology.

Studia w Anglii są niesamowite! (…) Episteme pomogło mi w dostaniu się na studia (…) licencjackie jak i magisterskie. Służyli pomocą (…) w aplikacjach na uniwersytet (…) i o pomoc finansową. (…) Z całego serca polecam!

Maciej z Krakowa, przyjęty na 1 rok BSc Accounting and Finance.

„Episteme zorganizowało mi studia na wybranym uniwersytecie w Londynie (…). Studiując jestem spokojny, bo wiem, że (…) zawsze mogę zwrócić się do Episteme. (…) Jeśli chcecie podjąć studia w Anglii, to dzwońcie do Episteme i nie martwcie się o nic.

Helena z Warszawy, przyjęta na 1 rok BSc Psychology.

Bardzo podoba mi się to, że jest wiele zagranicznych studentów, z którymi można znaleźć wspólny język, między innymi dzięki temu, że są w podobnej sytuacji – często daleko od domu rodzinnego.”

Mateusz z Ostrołęki (woj. mazowieckie), przyjęty na 1 rok BSc Biology (Biotechnology).

„Episteme zdawało się oferować prostą umowę – Chcesz tam studiować? Załatwimy Ci to. I tak też ostatecznie było.

Justyna z Jastrzębia Zdroju (woj. śląskie), przyjęta na 1 rok BA Criminology (Policing).

„Pamiętam mój pierwszy dzień, rozpoczęcie roku i mój wielki szok, ponieważ wyposażenie uniwersytetu, pracownicy i nauczyciele zrobili na mnie ogromne wrażenie.

Mikołaj z Gdańska, przyjęty na 2 rok BSc Sport and Exercise Science.

Decyzja o podjęciu studiów w Anglii była jednym z najlepszych wyborów jakiego mogłem dokonać (…). Na studia do Anglii przeniosłem się po 2 latach studiów w Polsce na podobnym kierunku. Nie ma co porównywać.”

Urszula z Białegostoku, przyjęta na 1 rok BA International Business and Marketing.

Polecam mój uniwersytet każdemu, kto szuka nie tylko dobrego wykształcenia, ale także nowoczesności i elastyczności.”

Artur z Radomia, przyjęty na 1 rok BA American Studies.

Mam 12 godzin w tygodniu, więc spokojnie mogę połączyć pracę zarobkową z zajęciami. Jako obcokrajowiec otrzymuję wiele pomocy od wykładowców i innych studentów.”

Marzena z Przeworska (woj. podkarpackie), przyjęta na 3 rok BEng Mechanical Engineering.

„Uniwersytet jest bardzo dobrze wyposażony, posiada kilkanaście sal komputerowych do użytku studentów (…). Ponadto dla studentów z zagranicy oferowane są darmowe kursy języka angielskiego.

Emilian z Wrocławia, przyjęty na studia magisterskie MA Tourism Management.

Dzięki Episteme spełniłem to co dotąd uznawałem za kompletnie niemożliwe – dostałem się na studia w Anglii na jedną z renomowanych uczelni. (…) Nie wyobrażałem sobie tego wcześniej – to naprawdę działa!”

Monika z Kędzierzyna-Koźla (woj. opolskie), przyjęta na 1 rok BSc Business Information Systems.

Uważam, że studia w Londynie są najlepszą życiową inwestycją (…). Dzięki Episteme jestem dumna, iż udało mi się dostać na studia i skończyć je z bardzo dobrym wynikiem.”

Michał z Lublina, przyjęty na 1 rok BEng/MEng Design Engineering.

„Dzięki pomocy na uczelni, szybko dostosowałem dni zajęć tak jak mi najbardziej pasowały. Jest to tylko łącznie 12 godzin w tygodniu, co umożliwiło mi podjęcie pracy zarobkowej.

Kamila z Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie), przyjęta na 1 rok BA Interior Design.

Moje prywatne zdanie jest takie, że nie mogłam trafić na lepszy uniwersytet. (…) Co najlepsze, nie mamy egzaminów – jesteśmy oceniani systematycznie, co jest genialnym rozwiązaniem.”

Mariusz z Kobiernic (woj. śląskie), przyjęty na studia magisterskie MSc Internet Application Development.

„Mieszkam w Anglii już jakiś czas i wiem, że dostać się na studia w Anglii nie jest łatwo, lecz z pomocą Episteme po prostu łatwiej już nie można.

Natalia ze Szczecina, przyjęta na 3 rok BA Travel and Tourism Management.

„Jeśli ktoś zastanawia się nad studiami w UK – to polecam! To niezwykła przygoda i ogromna możliwość, by zmienić swoje życie i poznać wielu wspaniałych ludzi z całego świata!”

Damian ze Świebodzina (woj. lubuskie), przyjęty na 1 rok BA Business Management.

„Na początku, kiedy znajomy wspomniał mi o Episteme (…), byłem strasznie sceptyczny i nie wierzyłem, że mam szansę dostać się na uniwersytet w UK. A właśnie teraz (…), siedzę w moim pokoju w Anglii (…), przeglądając notatki ze studiów.

Joanna z Białegostoku, przyjęta na 1 rok BA Early Childhood Studies.

„Szybko nawiązuje się przyjaźnie i nowe znajomości. Wykładowcy są bardzo pozytywnie nastawieni do studentów i można do nich zwrócić się z każdą prośbą.”

Jakub z Warszawy, przyjęty na 1 rok BSc Psychology.

Studia w Anglii polecam każdemu, kto chciałby przeżyć coś niesamowitego. Just say yes to Episteme! Oni poprowadzą Cię za rękę w załatwianiu dokumentów i wszelkich formalności!”

Karolina z Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie), przyjęta na 1 rok BSc Psychology with Criminology.

Chciałabym bardzo polecić innym (…), żeby pokonywali swój strach i decydowali się na studia w Anglii przy pomocy Episteme, bo naprawdę warto. Pozdrawiam Wszystkich, szczególnie Wątpiących i Niedowierzających!”