Episteme

episteme big ben

STUDIA W ANGLII I LONDYNIE TO TAKŻE SZANSA DLA CIEBIE!

O EPISTEME

„Episteme” („Επιστήμη”) to słowo ze starożytnego języka greckiego. Znaczy ono mądrość, wiedza pewna, wiedza niepodważalna.

„Episteme” jako „mądrość” i „wiedza niepodważalna” nie są łatwe do osiągnięcia, ale są to idee, za którymi warto podążać studiując w Anglii, zdobywając doświadczenie i wiedzę oraz spełniając swoje marzenia.

Episteme rozpoczęło działalność w 2003 roku, więc w tym roku minie już 18 lat jak organizujemy studia w Wielkiej Brytanii. Przez ten czas, co roku wiele osób, dzięki pomocy Episteme, spełnia swoje marzenia i rozpoczyna studia w Zjednoczonym Królestwie.

episteme wiedza

Episteme zostało założone przez Dr Martę Annę Włodarczyk. Dr Marta Anna Włodarczyk urodziła się i wychowała w Polsce. Początkowo studiowała w Krakowie, a następnie wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia licencjackie (B.A.) w King’s College na Uniwersytecie Londyńskim oraz studia magisterskie (M.Phil.) i doktoranckie (Ph.D.) na Uniwersytecie w Cambridge. Na tej uczelni prowadziła zajęcia ze studentami, a także badania naukowe.

episteme o episteme grafika

W 2003 roku, Dr Marta Anna Włodarczyk założyła organizację Episteme Edukacyjny Serwis Rekrutacyjny. Episteme publikuje uaktualniany Przewodnik „Studia uniwersyteckie w Wielkiej Brytanii”. Pierwsze wydanie Przewodnika ukazało się w 2004 roku.

Główną działalnością Episteme jest organizacja studiów w Anglii, także w Londynie. Organizacja studiów i wszelka pomoc Episteme jest bezpłatna.

Obecnie Episteme ma siedzibę w Polsce (w Krakowie), a także w Anglii (w Londynie).

Można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego:

Skontaktuj się
i zacznij spełniać
swoje marzenia!

Do odważnych
świat należy!