Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

O

Episteme

STUDIA W ANGLII I LONDYNIE TO TAKŻE SZANSA DLA CIEBIE!

„Episteme” („Επιστήμη”) to słowo ze starożytnego języka greckiego. Znaczy ono mądrość, wiedza pewna, wiedza niepodważalna.

„Episteme” jako „mądrość” i „wiedza niepodważalna” nie są łatwe do osiągnięcia, ale są to idee, za którymi warto podążać studiując w Anglii, zdobywając doświadczenie i wiedzę oraz spełniając swoje marzenia.

Episteme rozpoczęło działalność w 2003 roku, więc w tym roku minie już 21 lat jak organizujemy studia w Wielkiej Brytanii. Przez ten czas, co roku wiele osób, dzięki pomocy Episteme, spełnia swoje marzenia i rozpoczyna studia w Zjednoczonym Królestwie.

Episteme zostało założone przez Dr Martę Annę Włodarczyk. Dr Marta Anna Włodarczyk urodziła się i wychowała w Polsce. Początkowo studiowała w Krakowie, a następnie wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia licencjackie (B.A.) w King’s College na Uniwersytecie Londyńskim oraz studia magisterskie (M.Phil.) i doktoranckie (Ph.D.) na Uniwersytecie w Cambridge. Na tej uczelni prowadziła zajęcia ze studentami, a także badania naukowe.

W 2003 roku, Dr Marta Anna Włodarczyk założyła organizację Episteme.

Główną działalnością Episteme jest organizacja studiów w Anglii, także w Londynie. Organizacja studiów i wszelka pomoc Episteme jest bezpłatna.

Obecnie Episteme ma siedzibę w Polsce (w Krakowie), a także w Anglii (w Londynie).