KIERUNKI I JĘZYK ANGIELSKI

episteme big ben

STUDIA W ANGLII I LONDYNIE TO TAKŻE SZANSA DLA CIEBIE!

KIERUNKI I JĘZYK ANGIELSKI

książki
WSZYSTKIE MOŻLIWE KIERUNKI

Na uniwersytetach brytyjskich studiuje się wszystkie możliwe kierunki np. biznesowe, filmowe, humanistyczne, informatyczne, politologiczne, artystyczne, aktorskie, biologiczne, inżynierskie, dziennikarskie, muzyczne, architekturę, filologię angielską i inne języki obce, pedagogikę, psychologię, media, prawo, PR, turystykę, matematykę i inne nauki ścisłe etc. Jest nawet niespotykany kierunek w Anglii – Interpreting and Translation Polish English.

 

Być może z małymi wyjątkami, Episteme organizuje studia na WSZYSTKICH możliwych kierunkach.

STUDIA BEZ CERTYFIKATU JĘZYKOWEGO

Większość uniwersytetów brytyjskich wymaga certyfikatu językowego takiego jak IELTS, TOEFL, CAE czy CPE.

Dzięki wieloletniej współpracy z uczelniami, Episteme wynegocjowało, aby kandydaci Episteme z odpowiednimi wynikami z matury, nie musieli zdawać egzaminów językowych. Z naszą pomocą, można więc zostać przyjętym na studia BEZ certyfikatu z języka angielskiego.

Studia bez certyfikatu językowego są też możliwe dla wielu innych osób w odpowiedniej sytuacji. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy studia bez certyfikatu są możliwe dla Ciebie, najlepiej skontaktować się z Episteme.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
na uniwersytetach Episteme.

Na wszystkich uczelniach reprezentowanych przez Episteme są bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dla studentów. Nie są to zajęcia obowiązkowe, ale można się douczać języka (bezpłatnie) w czasie studiów. Nie trzeba więc  obawiać się, że poziom języka nie jest odpowiednio dobry, aby studiować w Anglii. Najlepiej jednak oczywiście jak najwięcej doskonalić język angielski przed studiami.

improve your english

Jeżeli zamierzasz ubiegać się o przyjęcie na studia w Wielkiej Brytanii, także w Londynie skontaktuj się z Episteme.

Można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego:

Skontaktuj się
i zacznij spełniać
swoje marzenia!

Do odważnych
świat należy!