POMOC FINANSOWA ZMIANY PO BREXIT

STUDIA W ANGLII I LONDYNIE  TO TAKŻE SZANSA DLA CIEBIE!

POMOC FINANSOWA ZMIANY PO BREXIT

STUDIA W ANGLII I LONDYNIE
TO TAKŻE SZANSA DLA CIEBIE!

Pomoc finansowa na studia istnieje od wielu lat i od początku jej wprowadzenia, pomagamy studentom w jej dostaniu. Jeśli nie poinformowaliśmy danej osoby z góry o niemożliwości otrzymania pomocy, nigdy nie zdarzyło się, aby nasz student jej nie otrzymał.

POMOC FINANSOWA, ZMIANY PO BREXIT

BAD NEWS: Bardzo nam przykro, ale niestety po Brexit, osoby, które nie mają statusu osiedleńczego czyli pre-settled lub settled status, nie mogą już otrzymać pomocy finansowej na studia w Anglii.  

Kontaktuje się z nami wiele zawiedzionych osób, które możliwie nigdy nie będą w stanie zapłacić około £9000 za rok studiów licencjackich lub około £6 000 – £11 000 (w zależności od kierunku) za całe studia magisterskie.

Coraz mniej osób stać na studia w Anglii.

Dyplom z uniwersytetu brytyjskiego zawsze był, ale teraz staje się coraz bardziej cenny.  

VERY GOOD NEWS: Osoby z pre-settled lub settled status wciąż mogą otrzymać bardzo korzystną pomoc finansową, taką jaka istniała przed Brexit, na czesne oraz na utrzymanie.

Opisujemy dostępne rodzaje pomocy finansowej na czesne i utrzymanie na studia licencjackie (i rok zerowy) oraz na studia magisterskie, ale te informacje dotyczą tylko osób z pre-settled lub settled status (lub które go dostaną).

Organizujemy jednak studia i pomagamy z wszelkimi sprawami związanymi ze studiowaniem wszystkim kandydatom na studia bez względu czy maja status osiedleńczy czy nie.

Jeśli nie masz statusu i możesz zapłacić około £9 000 za rok studiów licencjackich lub około £7 000 – £11 000 (w zależności od kierunku) za całe studia magisterskie, skontaktuj się z nami i pomożemy.

Jeśli masz pre-settled lub settled status, skontaktuj się i pomożemy Ci zorganizować studia oraz wszelką dostępną pomoc finansową.

Informacje o pomocy finansowej na studia licencjackie i rok zerowy.

Informacje o pomocy finansowej na studia magisterskie.

Jeśli masz pytania lub chcesz studiować w Anglii lub Londynie, napisz lub zadzwoń do nas i pomożemy Ci dostać się na studia oraz otrzymać wszelką dostępną pomoc finansową.