Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Maciej z Krakowa,
przyjęty na 1 rok BSc Accounting and Finance.

„Będąc w klasie maturalnej postanowiłem kontynuować dalszą edukację na uczelni zagranicznej. Ponieważ w miarę dobrze znałem język angielski, mój wybór padł na Wielką Brytanię. Od tego momentu, zacząłem szukać wszelkich informacji dotyczących studiowania w Anglii. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, w moje ręce trafił adres emailowy Episteme. Skontaktowałem się z tą instytucją i otrzymałem mnóstwo informacji, które nakreśliły mi wizję przyszłych studiów. Wyglądało to tak obiecująco, że podjąłem decyzję na tak. Od tego momentu, wszystko potoczyło się bardzo szybko i bezboleśnie.

Episteme zorganizowało mi studia na wybranym uniwersytecie w Londynie i pilotowało postęp moich spraw. W stosownym czasie otrzymałem radosną informację o pozytywnym załatwieniu sprawy. Dzięki tej pomocy, miałem więcej czasu na zaaklimatyzowanie się na Wyspach. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi, znalazłem sobie pracę, która pozwoliła połączyć zajęcia na uczelni z pracą. Spokojnie mogłem znaleźć fajne lokum.

Przez cały okres studiów mam kontakt z Episteme i zawsze mogę liczyć na ich radę i pomoc. Uważam, że nie warto samemu męczyć się z szukaniem sobie uczelni, bo tu otrzymałem kompleksową pomoc na wysokim poziomie. Studiując jestem spokojny, bo wiem, że w razie kłopotów zawsze mogę zwrócić się do Episteme. Mam nadzieję, że tak będzie do końca.

Jeśli chcecie podjąć studia w Anglii, to dzwońcie do Episteme i nie martwcie się o nic.”