Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Mikołaj z Gdańska, przyjęty na 2 rok BSc Sport and Exercise Science.

„Decyzja o podjęciu studiów w Anglii była jednym z najlepszych wyborów jakiego mogłem dokonać (jak się później przekonałem).

Mimo początkowych obaw od strony finansowej i tego czy znajdę pracę, wszystko po chwili minęło. Znalazłem pracę, dzięki której mogę sam się utrzymać i która nie koliduje ze studiami. Poza tym, na uczelni jest studencka agencja pracy, która pomaga w znalezieniu zatrudnienia oraz biuro karier, które zajmuje się budowaniem CV lub znajdywaniem praktyk.

Na studia do Anglii przeniosłem się po 2 latach studiów w Polsce na podobnym kierunku. Nie ma co porównywać. Ze studiów jestem bardzo zadowolony; w zasadzie żałuję, że nie przyjechałem tutaj wcześniej. Możliwości jakie oferuje uczelnia, biblioteka, laboratoria, kadra naukowa oraz obiekty sportowe są doskonałe.

Na uczelni spędzam tygodniowo 12 godzin obowiązkowo, studiując wybrane moduły, które pozwalają rozwijać umiejętności praktyczne jak i suchą wiedzę. Dodatkowo jest możliwość nauki języka angielskiego lub innych języków w dość licznym gronie międzynarodowych studentów i poznania obcych kultur. Można także spędzić kilka godzin na praktyce, czasami płatnej czasami nie, ale związanej z kierunkiem studiów.

Moje studiowanie nie byłoby możliwe bez pomocy Episteme, które pomogło mi zrealizować kilka osobistych planów, za co jestem bardzo wdzięczny.

Polecam wszystkim studiowanie w Anglii ze względu na możliwość poznania dużej ilości ciekawych ludzi, zdobycia życiowych umiejętności, a także uzyskania dobrze płatnej pracy.”