Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Klaudyna z Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie),
przyjęta na studia magisterskie MSc Health Psychology.

Naprawdę doceniam pomoc Episteme – wątpię, żebym z moimi kwalifikacjami miała takie możliwości jak mam teraz, gdyby nie studia w tym kraju. Pamiętam jak ja czytałam opinie Polaków o studiach w Anglii z książki Episteme jak byłam w klasie maturalnej.

Studia w Anglii są niesamowite! Studia są na wysokim poziomie, a ponadto cała kadra wykładowców jest bardzo pomocna. Uniwersytety oferują również przeróżne możliwości rozwoju języka angielskiego. Studia bezproblemowo można pogodzić z pracą i utrzymać się samemu.

Dzięki Episteme mam teraz mnóstwo różnych szans, a pomoc z ich strony w dostaniu się na studia była niezastąpiona! Po zakończeniu BSc Psychology od razu postanowiłam studiować na poziomie magisterskim i kontynuować moją pracę zarobkową.

Episteme pomogło mi w dostaniu się na studia zarówno licencjackie jak i magisterskie. Służyli pomocą zarówno w aplikacjach na uniwersytet jak i o pomoc finansową. Wszystko zawsze odbywało się w bardzo zorganizowany sposób i bez problemów. Z całego serca polecam!