Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Urszula z Białegostoku, przyjęta na 1 rok BA International Business and Marketing.

„Studiuję w Anglii na kierunku International Business i Marketing. Jak widać są to połączone dwa różne kierunki studiów, co jest bardzo dobre dla każdego kto chce rozwijać się nie tylko w jednym obszarze. Wykłady i ćwiczenia są bardzo ciekawe, a wykładowcy przyjaźni i skłonni do pomocy.

Uniwersytet jest nowoczesny, każdy ma dostęp do biblioteki, w której można skorzystać z komputerów/laptopów, wydrukować potrzebne materiały. Istnieje także bardzo dużo klubów, czy to sportowych, czy rozwijających zainteresowania.

Godzin spędzonych na wykładach i ćwiczeniach nie jest dużo, lecz wystarczająco, aby rozumieć dany przedmiot. Wykładowcy kładą jednak większy nacisk na indywidualną naukę. Dzięki temu, że nie trzeba spędzać wszystkich 5 dni w tygodniu na uniwersytecie, jest też czas na pracę. Zarobki pozwalają na opłacenie mieszkania lub akademika czy też zakup rzeczy prywatnych. Uniwersytet posiada stypendia, które są bardzo pomocne. Dodatkowo jest też pomoc finansowa na utrzymanie, która bardzo się przydaje i dzięki niej nie muszę pracować za dużo.

Polecam mój uniwersytet każdemu, kto szuka nie tylko dobrego wykształcenia, ale także nowoczesności i elastyczności.”