Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Wojciech z Trzebnicy (woj. dolnośląskie),
przyjęty na 1 rok studiów BSc Computer Science.

„Witam serdecznie. (…) Wszystkie informacje zawarte w wypowiedzi są w 100% zgodne z prawdą, więc nie pozostaje mi nic innego jak raz jeszcze podziękować Episteme za pomoc.

Na studiach wszystko się układa nawet lepiej niż sobie to mogłem wyobrazić. Studia są super, a ja jestem jednym z najlepszych na roku. Tak więc raz jeszcze DZIĘKUJĘ ! ! !

Kontakt do Episteme dostałem bezpośrednio od uniwersytetu, więc bez jakichkolwiek oporów nawiązałem kontakt z Episteme. Po opisaniu mojej sytuacji, zostałem krok po kroku przeprowadzony przez proces rekrutacji na uczelnię. Drogą emailową bądź telefoniczną, na bieżąco byłem instruowany o tym jakie dokumenty muszę przesłać do Episteme oraz jak je wypełniać. Wszystkie instrukcje były przejrzyste i klarowne, dzięki czemu zaoszczędziłem wiele czasu i nerwów.

Episteme zajęło się moim przypadkiem od początku do końca, począwszy od wynegocjowania wymagań co do mojej osoby, poprzez składanie wszystkich dokumentów w moim imieniu, i to wszystko bez jakichkolwiek poniesionych kosztów przeze mnie. Oprócz spraw związanych z rekrutacją, otrzymałem wiele porad o tym jak wygląda życie w Anglii. Episteme pomogło mi także z ubieganiem się o pomoc finansową.

Co do samych studiów, to jestem strasznie zadowolony. Zaplecze jakim dysponuje uczelnia oraz to w jaki sposób pomocna jest kadra, naprawdę robi wrażenie. Zajęcia są bardzo praktyczne i angażują w pracę związaną z kierunkiem od samego początku.

Studia na pełen etat to około 14 godzin w tygodniu na uczelni, więc bez problemu udaje mi się pogodzić naukę z pracą w pełnym wymiarze godzin. Oczywiście wszystko wymaga poświęceń, ale jeżeli jest się osobą zdeterminowaną, to bez problemu można osiągnąć postawione przed sobą cele.

Wszystkie sukcesy opłacone są ciężką pracą, więc jeżeli wiesz czego chcesz i nie boisz się wyzwań, nie zwlekaj tylko pracuj, a na pewno zdobędziesz to o co walczysz. Ja teraz już wiem, iż był to strzał w dziesiątkę. Polecam Episteme i jestem tego gwarantem. Powodzenia!”