Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Mariusz z Kobiernic (woj. śląskie), przyjęty na studia magisterskie MSc Internet Application Development.

„Jestem bardzo zadowolony ze studiów w Anglii. Wszelkie formalności oraz dokumenty potrzebne do uzyskania miejsca na uniwersytecie, z wielką pomocą Episteme, załatwiłem bez żadnych problemów.

Pomoc Episteme w uzyskaniu miejsca na uniwersytecie była bardzo ważna, a dla mnie naprawdę nieoceniona. Mieszkam w Anglii już jakiś czas i wiem, że dostać się na studia w Anglii nie jest łatwo, lecz z pomocą Episteme po prostu łatwiej już nie można.

Jestem bardzo zadowolony z pomocy jakiej mi udzielono, a przede wszystkim z faktu, iż Episteme jest potrzebną komórką dla ludzi takich jak ja, a tym bardziej ludzi, którzy chcą rozpocząć studia w Anglii, biorąc pod uwagę fakt, iż studia angielskie cieszą się wielką popularnością wśród pracodawców oraz otwierają ważne drzwi do przyszłej kariery.

Samo studiowanie jest bardzo przyjemne, a co najważniejsze otwiera wielkie horyzonty oraz kontakty z ludźmi z całego świata oraz znajomości, które mogą się przydać w przyszłości – mam tu na myśli np. Indie, które stają się wielką przyszłością. Studenci z różnych krajów maja różne spojrzenie na świat, doświadczenie oraz obyczaje. To wszystko pozwala spojrzeć inaczej na świat oraz wykonywaną pracę w przyszłości.

Najnowsze technologie, laboratoria oraz kontakty z ludźmi nauki pozwalają się czuć bardzo wyjątkowo. Czasami warto spotkać ludzi, którzy tworzą technologie w naszym realnym świecie.

Jedna ważna sprawa, którą tu muszę poruszyć – zawsze myślałem o studiowaniu, ale bez Episteme i ich pomocy nigdy bym się nie zdecydował na studia w tym kraju.

Pracuję na pełnym etacie w firmie i w tym samym czasie studiuję na pełnym etacie na studiach – w Polsce jest to niemożliwe.

Muszę powiedzieć, że studia w Anglii to była chyba najlepsza decyzja jaką podjąłem w moim życiu.

Cała kadra nauczycieli oraz sama instytucja jaką jest uniwersytet są dla studentów przyjaźnie nastawione oraz bardzo elastyczne. Biblioteki otwarte są 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych, jest dobry dostęp do nauczycieli, kontakt email, przesyłanie informacji sms o zmianie w rozkładzie godzin itd.

Nie miałem świadomości jak mogą naprawdę wyglądać dobrze zorganizowane studia do momentu kiedy zacząłem studia w Anglii. Studia w Polsce kojarzyłem z przymusem, a te w Anglii stwarzają mi przyjemność.

Zachęcam do podjęcia studiów w Anglii bo naprawdę warto – jest to szkoła życia i szansa na lepszą przyszłość. Wykształcenie angielskie jest bardziej postrzegane przez pracodawców, a kariera po skończeniu uczelni w Anglii o wiele łatwiejsza.”