Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!   Działamy już od 2003 roku.

Episteme - pierwsze na rynku dla osób z Polski!    Działamy już od 2003 roku.

STUDENCI O STUDIACH
I POMOCY EPISTEME

Jakub z Warszawy, przyjęty na 1 rok BSc Psychology.

„Studia w Anglii to jedno z moich największych marzeń, które dzięki Episteme zostało spełnione. Jeśli jest ktoś kto waha się nad podjęciem takiej decyzji, to nie ma co się zastanawiać i po prostu podjąć ryzyko. Bez ryzyka w życiu ciężko walczyć o marzenia.

Warto rzucić sobie wyzwanie, wyprowadzić się od rodziny, wylecieć do innego kraju i tam porozumiewać się w innym języku. Na pierwszy rzut oka brzmi to strasznie, ale jest to coś czego nie będziesz żałować. Niesamowita poprawa języka angielskiego, samodzielność, poznanie innych kultur i olbrzymia przygoda – to tylko kilka z wielu korzyści jakie daje wyjazd do Anglii.

W czasie studiów pracowałem part-time i studiowałem na kierunku psychologii full-time. Byłem w stanie pogodzić te dwie rzeczy, a jednocześnie miałem też czas na poznawanie ludzi i miejsc.

Skończyłem juz studia undergraduate oraz potem studia postgraduate. Obecnie pracuję jako Psychological Wellbeing Practitioner w Manchester. Dostałem pracę tuż po studiach i pracuję w dziedzinie o której zawsze marzyłem.

Studia w Anglii polecam każdemu, kto chciałby przeżyć coś niesamowitego. Just say yes to Episteme! Oni poprowadzą Cię za rękę w załatwianiu dokumentów i wszelkich formalności!”