Studenci o studiach i pomocy Episteme

episteme big ben

STUDENCI O STUDIACH I POMOCY EPISTEME

studenci

Episteme, w ciągu wieloletniej już działalności, zorganizowało studia w Wielkiej Brytanii dla znacznej ilości kandydatów z Polski. Rozpoczęli oni studia na różnych uniwersytetach i kierunkach, na studiach przedlicencjackich, magisterskich jak i licencjackich – od pierwszego roku lub kontynuując studia rozpoczęte w Polsce, od drugiego czy trzeciego roku.

Przedstawiamy wypowiedzi dwudziestu z nich. Można się z nich wiele dowiedzieć o stylu nauczania na uniwersytetach reprezentowanych przez Episteme, wykładowcach, przyjaznej atmosferze na studiach, świetnym wyposażeniu uczelni, życiu studenckim, stosunkowo małej ilości zajęć na studiach, łatwości połączenia studiów z pracą zarobkową, możliwości utrzymania się z własnej pracy w czasie studiów etc.

Studenci, którzy napisali wypowiedzi studiują, lub ukończyli już studia, na różnorodnych kierunkach takich jak: Accounting and Finance, American Studies, Health Psychology, Applied Psychology and Criminology, Biology (Biotechnology), Business Information Systems Criminology(Policing), Computer Science, Design Engineering, Early Childhood Studies, Interior Design, Internet Application Development, Mechanical Engineering, Psychology, Psychology with Criminology, Sport and Exercise Science, Tourism Management, Travel and Tourism Management.

Nie znaczy to jednak, że Episteme organizuje studia tylko na tych kierunkach. Na uniwersytetach brytyjskich studiuje się wszystkie możliwe kierunki – i te wymienione powyżej i inne, także architekturę, wszelkie kierunki inżynierskie, artystyczne i muzyczne, pedagogikę, filologię angielską, języki obce i inne przedmioty humanistyczne, turystykę, media, prawo, PR, nauki polityczne i biologiczne, matematykę i inne nauki ścisłe etc. Być może z małymi wyjątkami, Episteme organizuje więc studia na wszystkich możliwych kierunkach.

Episteme i Dr Marta Anna Włodarczyk dziękują wszystkim studentom, którzy poświęcili czas, aby podzielić się swoimi wrażeniami. Episteme życzy wszystkim absolwentom oraz obecnym i przyszłym studentom, aby edukacja w Wielkiej Brytanii pomogła im w realizacji życiowych zamierzeń i spełnieniu marzeń.

Episteme ma nadzieję, że wypowiedzi studentów przełamią wiele obaw oraz zachęcą do studiowania w Anglii, a także do kontaktowania się z Episteme.

episteme o studiach studenci 2

Można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego:

Skontaktuj się
i zacznij spełniać
swoje marzenia!

Do odważnych
świat należy!