episteme studenci o studiach natalia glowna

Natalia ze Szczecina, przyjęta na 3 rok BA Travel and Tourism Management.

Studenci o studiach i pomocy Episteme

episteme big ben

STUDENCI O STUDIACH I POMOCY EPISTEME

Natalia ze Szczecina,
przyjęta na 3 rok BA Travel and Tourism Management.

„Jak zaczęła się moja historia ze studiami w UK? Pewnego wrześniowego ranka wstałam z łóżka i powiedziałam sobie, że trzeba coś zmienić i postanowiłam studia dokończyć w UK. Fakt, że studiowałam już wtedy w Polsce na 3 roku, ale postanowiłam 3 rok powtórzyć w UK i tam zdawać licencjat.

EPISTEME studia w Anglii i w Londynie

Wpisałam w google “studia w Anglii” i pierwsze co mi wyskoczyło to EPISTEME czyli firma Pani Marty. Napisałam do niej, a Pani Marta skontaktowała się telefonicznie i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Tak naprawdę to dzięki Pani Marcie studiuję w UK – spełniła ona moje największe marzenie!

By dostać się na studia potrzebowałam komplet dokumentów takich jak matura etc. Po przetłumaczeniu dokumentów, przesłałam wszystko do Episteme i na tym moje zadanie się skończyło. Wszystko inne załatwiała Pani Marta, co było szalenie pomocne, bo sama bym pewnie nie dała rady. I nigdy nie znalazłabym się tu gdzie jestem. Później wystarczyło już tylko czekać czy przyjmą mnie na studia. I tak się stało! Dostałam odpowiedź z uczelni, że dostałam się na studia. Radość była ogromna!

Przyjazd na studia: mieszkanie znalazłam sobie przez internet. Nie było to takie trudne: napisałam do agencji wynajmującej mieszkania, zapłaciłam przelewem depozyt i po przyjeździe do Anglii po prostu odebrałam klucze od domu. Przyjechałam do UK samochodem, ale jeśli ktoś wybiera się samolotem i martwi się jak się dostanie na uczelnie i jak znajdzie akademiki bądź mieszkanie, nie ma nic prostszego: uczelnia, na której studiuję oferuje darmowy odbiór z większości lotnisk w UK.

Akademiki: wiele razy byłam gościnnie w akademiku i wiem, że warunki są bardzo dobre. Każdy ma własny pokój z łazienką i wspólną kuchnię, którą dzieli 5 osób. W cenę akademika wliczone są rachunki za media oraz internet, a w akademiku znajduje się także sala z bilardem, komputerami i telewizorem.

Praca i studia: pracę znalazłam w Caffe Nero – zaniosłam CV i po rozmowie kwalifikacyjnej zostałam przyjęta. O pracę nie ma się co martwić, bo jeśli nie znajdzie się na mieście to zawsze można pracować dorywczo na uczelni za bardzo dobre wynagrodzenie. Bez problemu łączę pracę ze studiami, a ułatwieniem jest to, że na studiach dziennych w UK zajęć jest średnio 2 dni w tygodniu co daje dużo czasu na pracę.

Moja uczelnia: nie ma się co bać studiowania w Anglii – ludzie są bardzo pomocni. Nawet jeśli masz problemy z angielskim możesz uczęszczać na cotygodniowe zajęcia z tego języka, które są za darmo. Jak masz problem z czymkolwiek, czy z mieszkaniem, czy z pieniędzmi, czy z nauką możesz iść do każdego z nauczycieli i o tym porozmawiać – na pewno Ci pomogą.

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyjazdem na studia do UK – to polecam! To niezwykła przygoda i ogromna możliwość, by zmienić swoje życie, przeżyć przygodę i poznać wielu wspaniałych ludzi z całego świata!

Dla mnie wyjazd na studia z pomocą EPISTEME był spełnieniem moich marzeń!”

episteme czytaj dalej powrot

Można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego:

Skontaktuj się
i zacznij spełniać
swoje marzenia!

Do odważnych
świat należy!
No Comments

Post A Comment