Jakub z Warszawy, przyjęty na 1 rok BSc Psychology.

Studenci o studiach i pomocy Episteme

episteme big ben

STUDENCI O STUDIACH I POMOCY EPISTEME

Jakub z Warszawy,
przyjęty na 1 rok BSc Psychology.

„Studia w Anglii to jedno z moich największych marzeń, które dzięki Episteme zostało spełnione. Jeśli jest ktoś kto waha się nad podjęciem takiej decyzji, to nie ma co się zastanawiać i po prostu podjąć ryzyko. Bez ryzyka w życiu ciężko walczyć o marzenia.

EPISTEME studia w Anglii i w Londynie

Warto rzucić sobie wyzwanie, wyprowadzić się od rodziny, wylecieć do innego kraju i tam porozumiewać się w innym języku. Na pierwszy rzut oka brzmi to strasznie, ale jest to coś czego nie będziesz żałować. Niesamowita poprawa języka angielskiego, samodzielność, poznanie innych kultur i olbrzymia przygoda – to tylko kilka z wielu korzyści jakie daje wyjazd do Anglii.

W czasie studiów pracowałem part-time i studiowałem na kierunku psychologii full-time. Byłem w stanie pogodzić te dwie rzeczy, a jednocześnie miałem też czas na poznawanie ludzi i miejsc.

Skończyłem juz studia undergraduate oraz potem studia postgraduate. Obecnie pracuję jako Psychological Wellbeing Practitioner w Manchester. Dostałem pracę tuż po studiach i pracuję w dziedzinie o której zawsze marzyłem.

Wyjazd na studia do Anglii polecam każdemu, kto chciałby przeżyć coś niesamowitego. Just say yes to Episteme! Oni poprowadzą Cię za rękę w załatwianiu dokumentów i wszelkich formalności!”

episteme czytaj dalej powrot

Można skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego:

Skontaktuj się
i zacznij spełniać
swoje marzenia!

Do odważnych
świat należy!
No Comments

Post A Comment